Profile burtowe, części do przyczep rolniczych i wywrotek

Przygotowaliśmy ofertę części specjalistycznych, która jest skierowana w szczególności do producentów przyczep rolniczych, wywrotek, nadwozi, pojazdów użytkowych oraz przyczep i naczep.

Już od wielu lat najwięksi producenci przyczep rolniczych i wywrotek wyposażają swoje urządzenia w oferowane przez Scapol części. Zaufali nam, ponieważ dostarczamy rozwiązania spełniające ich oczekiwania – sprawdzone, wytrzymałe i trwałe części.

Dzięki wykorzystaniu przez naszych Klientów części proponowanych przez SCAPOL takich jak: profili burtowych firmy Fuhrmann, zamknięć burtowych, stopni, naciągów hamulca, kul wywrotu, zawiasów uchylnych, słupków burtowych, odbojów gumowych i wielu innych produktów, przyczepy rolnicze zyskały nowy poziom jakości, wyglądu i funkcjonalności. Nasi klienci chętnie wybierają starannie wykonane burty do przyczep rolniczych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również części używane w procesie produkcji przez producentów zabudów samochodowych, wywrotek, naczep i przyczep. Oferujemy również profesjonalne burty samochodowe i burty do wywrotek. W tym segmencie, w ostatnim czasie bardzo mocno rozwinęliśmy dział specjalistycznych Profili ciężkich FUHRMANN, wykonanych ze stali HARDOX.

Obecnie jesteśmy rozpoznawalną marką  w branży produktów z gumy. Od kilku lat dostarczamy Państwu wysokiej jakości odboje rampowe do doków przeładunkowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami SCAPOL.

   Skontaktuj się ze specjalistą!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Skontaktuje się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.
Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, pomogą wybrać odpowiedni produkt.

mapka-dojazdowa

Scapol sp. z o.o.
Malewo 7 | 99-314 Krzyżanów
tel. / fax: +48 24 356 20 20
biuro@scapol.com.pl

Zostaw wiadomość