Wciągniki dźwigniowe

Wciągniki dźwigniowe od sprawdzonego dostawcy

W ofercie firmy Scapol znajdziecie Państwo wysokiej jakości wciągniki dźwigniowe najlepszych producentów. Staramy się, by wszystkie oferowane urządzenia spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Po wielu latach działania na rynku udało nam się stworzyć bazę zaufanych dostawców, których produkty dobrze wpisują się w politykę naszej firmy.

Nasze wciągniki dźwigniowe charakteryzuje lekka, aluminiowa konstrukcja oraz wbudowana przekładania, która wpływa na zmniejszenie siły niezbędnej do obsługi urządzeń. Oferujemy różnorodne modele o udźwigu od 0,25 do nawet 6 ton! Urządzenia idealnie sprawdzają się w codziennej pracy w wielu branżach. Z ich funkcjonalności skorzystacie Państwo, jeśli szukacie wsparcia dla branży rolniczej, przemysłowej oraz budowlanej.

Chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat tego, jak działają oferowane przez nas wciągniki dźwigniowe? Nasi doradcy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać urządzenia, które najlepiej sprawdzą się w Państwa firmie – zapraszamy do kontaktu.

   Skontaktuj się ze specjalistą!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Skontaktuje się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.
Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, pomogą wybrać odpowiedni produkt.

mapka-dojazdowa

Scapol sp. z o.o.
Malewo 7 | 99-314 Krzyżanów
tel. / fax: +48 24 356 20 20
biuro@scapol.com.pl

Zostaw wiadomość