Profile burtowe do przyczep

Oferujemy profile burtowe do przyczep rolniczych austriackiej firmy Fuhrmann. Profile tej marki są wykonane z wysokiej jakości stali. Jako, że Bardzo ważnym etapem przy produkcji stalowych profili burtowych jest spawanie. Oferowane przez nas profile są spawane laserowo. Jest to spaw ciągły, który zwiększa wytrzymałość powierzchni zgrzanej oraz zapewnia jej hermetyczność, co jest bardzo ważne w przypadku zabezpieczeń antykorozyjnych – to wytrzymała konstrukcja, z której powstają burty do przyczep. Istotną zaletą tego spawu jest także efekt wizualny, który korzystnie wpływa na wygląd gotowej przyczepy lub zabudowy.

Obecnie mamy w ofercie ponad 90 profili różnych typów w zakresie wysokości od 300 do 1000 mm. Istnieje także możliwość kompletowania burty w profile zakańczające oraz zamki, zawiasy na życzenie Klienta. Proces produkcji gotowej burty przebiega na w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej wyposażonej w najlepszej klasy roboty.

W ofercie Profili FUHRMANN bardzo mocno rozwinął się dział profili ciężkich ze stali HARDOX przeznaczonych do specjalistycznych zabudów budowlanych.

Proces spawania laserowego.

Dzięki spawaniu laserowym profil zachowuje hermetyczność, co zabezpiecza przed dostawaniem się wody do wnętrza burty.

 

Poznaj naszą ofertę profili burtowych. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym, który przedstawi możliwości zakupu, ceny i terminy realizacji.

Typ: B

Stalowe profile Fuhrmann bardzo wytrzymałe do zastosowania głównie jako ściany boczne w przyczepach rolniczych i wywrotkach oraz skrzyniach ładunkowych.

Typ: HV

Stalowe profile Fuhrmann przeznaczone do montażu głównie, jako przednie lub tylne burty w przyczepach rolniczych i wywrotkach. Stosowane również jako profile boczne w lekkich zabudowach samochodowych i przyczepach.

   Skontaktuj się ze specjalistą!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Skontaktuje się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.
Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, pomogą wybrać odpowiedni produkt.

mapka-dojazdowa

Scapol sp. z o.o.
Malewo 7 | 99-314 Krzyżanów
tel. / fax: +48 24 356 20 20
biuro@scapol.com.pl

Zostaw wiadomość