Zęby do łyżek

Firma SCAPOL chcąc dostarczać najwyżej jakość osprzęt do maszyn budowlanych współpracuje tylko z najlepszymi. Firma Combi Wear Parts jest jedną z niewielu firm na światowym rynku opracowujących zęby dla przemysłu budowlanego.

SYSTEM ZĘBÓW

Doświadczenie w połączeniu ze zdolnością do zastosowania nowej technologii w firmie COMBI WEAR PARTS pozwoliło utrzymać najwyższej jakości zęby do maszyn budowlanych. Produkują światowej klasy systemy części zużywających się w niestandardowej odlewni w Ljungby w Szwecji, specjalizującej się w produkcji części zużywających się.

Produkty od 1 do 500 kg są odlewane z formowaniem skorupowym lub formowaniem maszynowym.

Produkty o masie przekraczającej 100 kg są wytwarzane za pomocą maszyn.

Combi Wear Parts są jakościowo gwarantowane zgodnie z normą ISO 9001: 2008, co gwarantuje,że nasze produkty są zawsze wysokiej jakości.

FIRMA Combi Wear Parts posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie części zużywających się. Pierwsze części zużywające się podobne do systemu zębów, które dzisiajwprowadziliśmy na rynek, zostały opracowane na początku lat trzydziestych. Od tego czasu koncentrujemy się na ulepszaniu i dostosowywaniu produkcji części zużywalnych do koparek,ładowarek i pogłębiarek.

Firma była wcześniej znana pod nazwą Bofors Wear Parts i Componenta Wear Parts. Od czasu pierwszych prób niektórych najbardziej rozpoznawalnych pionierów w branży, które produkują innowacyjne rozwiązania, mieliśmy nieprzerwaną tradycję najwyższej jakości i wydajności, które są sprzedawane na całym świecie.

Combi Wear Parts AB jest spółką całkowicie zależną od Keycast AB, największej grupy odlewów stali w Skandynawii w Szwecji.

HISTORIA FIRMY COMBI WEAR PARTS

1983 Bofors Wear Parts zmienił nazwę na Componenta Wear Parts.

2000 Po połączeniu największych odlewni stali w Szwecji nastąpiła zmiana nazwy Combi Wear Parts.

2003 Combi Wear Parts przejęła odlewnię pocisków w Ljungby, a odlewnia została zrestrukturyzowana z naciskiem na produkcję części zużywających się.

2006 Zwiększenie produkcji do 5000 ton.

2013 Combi Wear Parts zainwestuje w nową efektywną linię produkcyjną, aby zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie na zużywające się części z przemysłu wydobywczego.

2016 Combi Wear Parts wprowadza C-REX, nowy system części zamiennych do koparek i ładowarek w branży budowlanej.

C-REX jest wysokowydajnym rozwiązaniem systemowym, które zapewnia znacznie niższe koszty operacyjne dla użytkowników.

Aby wydłużyć czas działania, zmaksymalizowano długość zębów i udział zużywanego materiału.

Aby obniżyć koszty konserwacji, adaptery zostały również wzmocnione.

C-REX został zaprojektowany z myślą o przyjazności dla użytkownika i ogólnej ekonomicznej niezawodności funkcjonalnej. System posiada unikalny zamek mechaniczny, który znacznie ułatwia montaż i demontaż zębów.

Zamek jest pozbawiony młotka i składa się z tylko jednej luźnej części, kołka blokującego, który może być ponownie użyty przez cały okres eksploatacji systemu.

Wszystkie zęby są wyposażone w zintegrowany pierścień blokujący, który zapewnia niezawodne działanie. Za pomocą specjalnie zaprojektowanego narzędzia do blokowania można łatwo zablokować i odblokować ząb, po prostu przesuwając pierścień blokujący o ćwierć obrotu.

Cała produkcja C-REX odbywa się w Szwecji, co oznacza stałą wysoką jakość i mniejszy wpływ na środowisko.

Zęby ProClaws zostały zaprojektowane tak, aby zachować maksymalną ostrość przez cały okres ich użytkowania.

System został opracowany, aby skutecznie reagować na siły, na które system jest narażony podczas pracy.Aby uzyskać najlepszą możliwą penetrację, system zębów został zaprojektowany z bardzo niskim profilem.

Zęby ProClaws można łatwo wymieniać bez konieczności uprzedniego zdejmowania osłon. Blokada mechaniczna jest montowana i demontowana od górnej strony, co jest dużą zaletą w przypadku wargi z osłonami.

Aby utrzymać optymalną produktywność w pracy, system ProClaws ma wskaźniki zużycia zarówno na zębach, jak i adapterach. Po użyciu zęba przez optymalny czas wskaźnik zużycia pokazuje, kiedy należy wymienić ząb. Adaptery mają również wskaźniki zużycia, aby zapobiec złamaniu.

Czołowe miejsce w produkcji zębów do ładowarek kołowych, zajmuje szwedzka firma COMBI WEAR PARTS.Od samego początku Combi Wear Parts dostarcza unikalne rozwiązania i części zużywalne dla przemysłu budowlanego, górniczego i pogłębiarskiego. Z wyraźnym naciskiem na przyjazność dla użytkownika, poprawę produktywności naszych klientów i obniżenie kosztów. Naszym celem jest bycie w czołówce ciągle zmieniającej się branży.

Zęby do maszyn budowlanych C-REX to wysokowydajne rozwiązanie systemowe, które zapewnia znacznie niższe koszty operacyjne. Aby to osiągnąć, zmaksymalizowaliśmy długość zębów, proporcję zużywającego się materiału i wzmocniliśmy adaptery.

Ząb do koparki C-REX jest wykonany z wysokiej jakości szwedzkiej stali i jest dostępny dla koparek 10-120 ton i ładowarek kołowych 10-150 ton pracujących w budownictwie, kamieniołomach i kopalniach. Bez względu na to, w jakiej maszynie lub aplikacji pracujesz, możesz polegać na trwałym, przyjaznym dla użytkownika systemie części zużywających się o wydłużonej żywotności. Dzięki unikalnej blokadzie mechanicznej wymiana zębów zawsze będzie bezpieczna i szybko.

Zęby do łyżki Pro Claws zachowują maksymalną ostrość przez cały okres użytkowania. Fakt, że są wykonane z wysokiej jakości szwedzkiej stali i można je uzyskać w różnych rozmiarach, czyni je wszechstronnymi i trwałymi. Jego funkcjonalna konstrukcja sprawia, że ​​doskonale nadaje się do zastosowań w kamieniołomach i górnictwie.

Zalety zębów do koparek  COMBI WEAR PARTS:

  1. PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA

Wielokrotnego użytku i przyjazny dla użytkownika zamek mechaniczny. Łatwy w montażu, demontażu i dobrze chroniony podczas użytkowania.

  1. MOCNY I NIEZAWODNY ADAPTER

Wydłużony czas pracy, co prowadzi do niższych kosztów utrzymania.

  1. FUNKCJONALNA KONSTRUKCJA

Usprawniony ząb i samoostrzenie − lepsza penetracja, mniejsze naprężenia na maszynie i mniejsze zużycie paliwa.

  1. WCZESNE OSTRZEŻENIE

Wskaźniki zużycia na zębie i adapterze sygnalizują, że część nie działa już na optymalnym poziomie.

  1. SZWEDZKA STAL

Znak jakości i gwarancja odpowiedzialnego, kompleksowego rozwiązania przy minimalnym wpływie na środowisko.

Lepsza penetracja, mniejsze obciążenie maszyny oraz blokada mechaniczna, która jest bezpieczna i łatwa w montażu i demontażu. ProClaws oferuje szeroką gamę korzyści oraz obszarów zastosowania.

Dzięki niskiemu profilowi ​​i ostrym zębom ProClaws zapewnia najlepszą możliwą penetrację. Dodaj do tego specjalną cechę, która zawsze zapewni optymalną wydajność: wskaźnik zużycia. Zawsze będziesz wiedział, kiedy nadszedł czas, aby wymienić ząb i uzyskasz maksymalną żywotność. Adaptery mają również wskaźniki zużycia, aby zapobiec pęknięciu.

Dzięki przyjaznej dla użytkownika i solidnej konstrukcji system zębów do koparek  Combi Parts jest niezawodnym i wydajnym partnerem dla maszyn w pracach budowlanych. Wymiana zębów jest szybka dzięki mechanizmowi blokującemu, a ciasne dopasowanie między adapterem a zębem zapewnia maksymalną wydajność przez cały czas. Części zużywalne są dostępne w wielu różnych rozmiarach i nadają się zarówno do koparek, jak i ładowarek kołowych.

Combi Wear Parts opracowuje opatentowane narzędzia do chwytania podłoża dla przemysłu budowlanego, górniczego i pogłębiarskiego. W specjalnie zbudowanej odlewni w Szwecji rzucamy wyzwanie dzisiejszym aplikacjom i tworzymy unikalne, złożone rozwiązania ze zoptymalizowanych gatunków stali. Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z doskonałą umiejętnością łączenia ich z nową technologią czyni z nas idealnego partnera w zakresie kompleksowych rozwiązań.

Produkując zęby do ładowarek kołowych w Szwecji, mamy kontrolę nad procesem produkcyjnym i możemy zapewnić, że każdy krok jest zgodny z surowymi wymogami prawnymi dotyczącymi zarówno środowiska pracy, jak i środowiska zewnętrznego.

Zakład produkcyjny w Ljungby jest jedną z najlepszych odlewni na świecie, zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i wpływu na środowisko. Combi Wear Parts jest certyfikowany zgodnie z normą SS-EN ISO 14001.

   Skontaktuj się ze specjalistą!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Skontaktuje się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.
Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, pomogą wybrać odpowiedni produkt.

mapka-dojazdowa

Scapol sp. z o.o.
Malewo 7 | 99-314 Krzyżanów
tel. / fax: +48 24 356 20 20
biuro@scapol.com.pl

Zostaw wiadomość