Wciągniki łańcuchowe

Wciągniki łańcuchowe – wysoka jakość

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne urządzenia topowych producentów, które spełniają standardy branży przemysłowej, budowlanej i rolniczej. Wiele lat działań na rynku sprawiło, że mogliśmy przygotować dla naszych klientów kompleksową ofertę produktową. Proponujemy wciągniki łańcuchowe, które charakteryzują się ponadczasową wytrzymałością – na pewno będziecie Państwo zadowoleni z ich stosowania.

Oferujemy wciągniki ręczne z przeznaczeniem do podnoszenia ładunków lub towarów w pionie. Te nowoczesne urządzenia są przystosowane do podnoszenia ładunków o masie nawet do 2000 kg. Jesteśmy przekonani, że sprawdzą się w Państwa codziennej pracy i pomogą usprawnić różnorodne zadania.

Zastosowanie łańcucha wysokiej jakości pozwala na zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wszystkie wciągniki łańcuchowe podlegają odbiorowi UDT, więc możecie je Państwo stosować w swoich przedsiębiorstwach.

Macie Państwo pytania dotyczące wciągników? Potrzebujecie pomocy w doborze urządzenia, które zaspokoi wszystkie potrzeby Waszej firmy? Z chęcią udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy wybrać produkt, który spełni Państwa oczekiwania.

   Skontaktuj się ze specjalistą!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Skontaktuje się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.
Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, pomogą wybrać odpowiedni produkt.

mapka-dojazdowa

Scapol sp. z o.o.
Malewo 7 | 99-314 Krzyżanów
tel. / fax: +48 24 356 20 20
biuro@scapol.com.pl

Zostaw wiadomość