Osprzęt do maszyn budowlanych - Łyżki, zęby

 

Firma SCAPOL Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem na polskim rynku austriackiej firmy Fuhrmann producenta najwyższej jakości łyżek do ładowarek kołowych. Urządzenia dostarczane przez firmę Fuhrmann od 1994 roku są doceniane przez największych światowych producentów maszyn budowlanych. Jeśli szukacie Państwo sprawdzonych rozwiązań, zachęcamy do wybrania oryginalnych łyżek Furhmann i innych części do maszyn budowlanych. To oryginalny osprzęt, który doskonale nadaje się na pierwszy montaż.   Jakość produktów potwierdza długoletnia współpraca z firmą VOLVO do której dostarczaliśmy na pierwszy montaż łyżki standardowe, do ciężkiego materiału skalnego oraz do wysokiego wysypu do modeli od L45 do L350 bezpośrednio do fabryki Volvo w Szwecji oraz do generalnych importerów i sieci dealerskich.

Jesteśmy również Dystrybutorem stali trudnościeralnej szwedzkiej firmy BOROX International AB. Jest to najlepszy w Europie dostawca elementów trudnościeralnych do budowy oraz serwisu maszyn budowlanych. Firma BOROX produkuje m. in.: gotowe do zamontowania lemiesze z otworami, płyty między-zębne, płyty ślizgowe, lemiesze do wspawania, okładziny ścierne.

Materiał BOROX jest to stal z dodatkiem Boru o wyjątkowej odporności na ścieranie i twardości 500HB. W procesie produkcyjnym arkusze przed hartowaniem zostają pocięte na gotowe lemiesze do maszyny. Fazy są wykonywane przez walcowanie a otwory są wiercone zgodnie ze specyfikacją techniczną danej maszyny. Tak przygotowane lemiesze są hartowane na końcu procesu produkcyjnego co gwarantuje twardość 500HB w każdym miejscu lemiesza.

 

Co wyróżnia oferowane przez Naszą Firmę lemiesze wśród innych dostawców : Wszystkie produkty są zawsze hartowane po obróbce mechanicznej !

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów nawiązaliśmy współpracę ze Szwedzkim producentem zębów Firmą Combi Wear Parts która produkuje zęby do ładowarek kołowych oraz koparek. Na rynku Europejskim firma znana była z systemu zębowego BOFORS który po dziś dzień można spotkać w maszynach budowlanych

Aktualnie najnowszy system jaki oferuje firma Combi Wear Parts to C-Rex dla mniejszych maszyn oraz Pro-Claws dla maszyn powyżej 50Ton.

   Skontaktuj się ze specjalistą!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Skontaktuje się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.
Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, pomogą wybrać odpowiedni produkt.

mapka-dojazdowa

Scapol sp. z o.o.
Malewo 7 | 99-314 Krzyżanów
tel. / fax: +48 24 356 20 20
biuro@scapol.com.pl

Zostaw wiadomość