Referencje

PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o. w Zamościu oświadcza, że firma : SCAPOL Sp. z o.o., Malewo 7, 99-314 Krzyżanów w 2018 roku zrealizowała dostawę: - Zawiesi wężowych 2 i 4 cięgnowych zakończonych hakami o udźwigu 45T - Zawiesi łańcuchowych skracalnych w klasie 12 Zamówienia realizowane były terminowo, towar spełniał wymagania obowiązujących norm, warunków technicznych, a firma zapewniła profesjonalne doradztwo i obsługę. Współpraca z w/w firmą nie budziła żadnych zastrzeżeń.

Zobacz

Nasza długoletnia współpraca z firmą SCAPOL Sp. z o.o. pozwala rekomendować ją jako solidnego partnera w interesach. Profesjonalizm, terminowość dostaw oraz konkurencyjne ceny są niewątpliwie atutami tej firmy. Bardzo cenimy zaangażowanie pracowników oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Dotychczasową współpracę z Scapol oceniamy jako bardzo dobrą i godną polecenia.

Zobacz

"SCAPOL Sp. z o.o. jest firmą, z którą współpracujemy już od wielu lat. Dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze. Na specjalną uwagę zasługuje rzetelność firmy oraz terminowość w realizacji dostaw. Scapol doskonale rozumie potrzeby klienta i w sposób elastyczny potrafi dostosować się do zmian. Ponadto firma jest konkurencyjna zarówno pod względem cen, jak i szybkości realizacji zamówień, co pozwala nam polecać Scapol jako dobrego i solidnego partnera handlowego.”

Zobacz

Nasza współpraca rozpoczęła się roku 2010 i trwa do dnia dzisiejszego, ponieważ okazała się bardzo satysfakcjonująca i wartościowa.
Zakres współpracy dotyczy:
- dostawa produktów, materiałów do produkcji w szczególności burt stalowych, uchwytów, mocowań, zamknięć burtowych.

Zobacz

Górażdże Cement S.A oświadcza, że firma : SCAPOL Sp. z o.o., Malewo 7, 99-314 Krzyżanów zrealizowała dostawę: - Lemieszy do ładowarek kołowych. Zamówienia realizowane były terminowo, towar spełniał wymagania obowiązujących norm, warunków technicznych, a firma zapewniała profesjonalne doradztwo i obsługę.

Zobacz