Wciągarki linowe elektryczne

Wciągarki elektryczne linowe

Wciągarki liniowe elektryczne o wysokiej wydajności, które świetnie sprawdzą się w warunkach warsztatowych, budowlanych jak i na hali produkcyjnej. Urządzenia charakteryzuje ponadczasowe zastosowanie oraz zachowanie standardów bezpieczeństwa najwyższej jakości.

Wciągarki warsztatowe doskonale sprawdzają się w branży rolniczej, przemysłowej oraz budowalnej – ułatwiają wciąganie oraz wyciąganie ciężkich przedmiotów, towarów czy ładunków przy użyciu przycisków na pilocie. Nie ja w przypadku ręcznych wciągarek, gdzie największą rolę odgrywa siła operatora, który przy pomocy korby podnosi lub opuszcza ładunek. Jeśli zastanawiacie się Państwo nad wyborem sprzętu, zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową propozycją wciągników, wyciągarek oraz wciągarek.

W ofercie Scapol znajdziecie Państwo urządzenia, które nie wymagają wielu czynności konserwacyjnych, mają za to kompaktową konstrukcję, a także zamontowane wydajne silniki z zabezpieczeniem termicznym.

Interesują Państwa nowoczesne wciągarki liniowe elektryczne? Udzielimy Państwu niezbędnych informacji i pomożemy wybrać urządzenie w pełni dopasowane do potrzeb firmy.

Wciągarki linowe znajdziesz

Wypracowaliśmy doskonałe relacje z producentami, by móc oferować Państwu sprawdzone rozwiązania.

   Skontaktuj się ze specjalistą!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Skontaktuje się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.
Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, pomogą wybrać odpowiedni produkt.

mapka-dojazdowa

Scapol sp. z o.o.
Malewo 7 | 99-314 Krzyżanów
tel. / fax: +48 24 356 20 20
biuro@scapol.com.pl

Zostaw wiadomość