NASZA FIRMA

Dostarczamy sprawdzone rozwiązania technologiczne

Scapol sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą. Od samego początku, dokładamy wszelkich starań, aby profesjonalnie obsługiwać naszych klientów.

Rozumiemy, że współczesne przedsiębiorstwa z sektora rolniczego i przemysłowego, aby skutecznie konkurować na zatłoczonym rynku, muszą wykorzystywać coraz to nowocześniejsze rozwiązania i narzędzia. Dzięki nim mogą optymalizować proces produkcji i jednocześnie zapewniać odpowiednią jakość dostarczanych produktów. Jednak, aby nic nie przerywało ciągłości produkcji ważne jest wykorzystywanie sprawdzonych rozwiązań technologicznych.

Dlatego dostarczanie obsługi i doradztwa technicznego na najwyższym poziomie postawiliśmy sobie, jako główny cel naszej działalności biznesowej. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu, nasi Klienci – producenci maszyn rolniczych, producenci nadwozi do pojazdów użytkowych, producenci wywrotek , firmy budowlane oraz przedsiębiorstwa przemysłowe nie muszą martwić się o zapewnienie ciągłości produkcji, a mogą bez przeszkód skupiać się na rozwoju swojego biznesu i maksymalizacji zysków.

Dostarczamy sprawdzonych i najlepszych produktów oraz rozwiązań technicznych, poprawiających jakość, niezawodność oraz standard użytkowania pojazdów i urządzeń przemysłowych. Głównym kryterium wyboru oferowanych przez nas produktów jest zaawansowanie techniczne i bezpieczeństwo, dlatego w naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych firm, takich jak: Fuhrmann, Italautocar oraz Grote. Cały czas pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty, dostosowując ją do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Z satysfakcją obserwujemy powiększające się grono zadowolonych Klientów oraz Użytkowników pojazdów wyposażonych w nasze części, co jest dla nas potwierdzeniem, że wybrana przez nas droga biznesowa jest słuszna i doceniania przez Klientów.

Scapol – sprawdzony partner dla twojego biznesu

Zapraszamy do współpracy producentów przyczep rolniczych, wywrotek, serwisy, warsztaty naprawcze oraz użytkowników pojazdów, a także firmy budowlane oraz przedsiębiorstwa przemysłowe. Zapewnimy doradztwo techniczne, atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy dostaw. Wszelkie niezbędne informacje na temat produktów uzyskacie Państwo u naszych przedstawicieli handlowych.
Z nami warto, bo:

  • Posiadamy wiedzę, dzięki której bez problemu dopasujemy odpowiedni produkt.
  • Działamy terminowo – realizowane przez nas zamówienia zawsze docierają w umówionym czasie.
  • Oferujemy produkty tylko najlepszych i sprawdzonych producentów.