eSklep już dostępny!

Zęby do łyżek

Firma SCAPOL chcąc dostarczać najwyżej jakość osprzęt do maszyn budowlanych współpracuje tylko z najlepszymi. Firma Combi Wear Parts jest jedną z niewielu firm na światowym rynku opracowujących opatentowane systemy części zużywalnych dla przemysłu budowlanego.

SYSTEM ZĘBÓW

Doświadczenie w połączeniu ze zdolnością do zastosowania nowej technologii w firmie COMBI WEAR PARTS pozwoliło utrzymać najwyższej jakości części do maszyn budowlanych. Produkują światowej klasy systemy części zużywających się w niestandardowej odlewni w Ljungby w Szwecji, specjalizującej się w produkcji części zużywających się.

Produkty od 1 do 500 kg są odlewane z formowaniem skorupowym lub formowaniem maszynowym.

Produkty o masie przekraczającej 100 kg są wytwarzane za pomocą maszyn.

Combi Wear Parts są jakościowo gwarantowane zgodnie z normą ISO 9001: 2008, co gwarantuje,że nasze produkty są zawsze wysokiej jakości.

FIRMA Combi Wear Parts posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie części zużywających się. Pierwsze części zużywające się podobne do systemu zębów, które dzisiajwprowadziliśmy na rynek, zostały opracowane na początku lat trzydziestych. Od tego czasu koncentrujemy się na ulepszaniu i dostosowywaniu produkcji części zużywalnych do koparek,ładowarek i pogłębiarek.

Firma była wcześniej znana pod nazwą Bofors Wear Parts i Componenta Wear Parts. Od czasu pierwszych prób niektórych najbardziej rozpoznawalnych pionierów w branży, które produkują innowacyjne rozwiązania, mieliśmy nieprzerwaną tradycję najwyższej jakości i wydajności, które są sprzedawane na całym świecie.

Combi Wear Parts AB jest spółką całkowicie zależną od Keycast AB, największej grupy odlewów stali w Skandynawii w Szwecji.

HISTORIA FIRMY COMBI WEAR PARTS

1983 Bofors Wear Parts zmienił nazwę na Componenta Wear Parts.

2000 Po połączeniu największych odlewni stali w Szwecji nastąpiła zmiana nazwy Combi Wear Parts.

2003 Combi Wear Parts przejęła odlewnię pocisków w Ljungby, a odlewnia została zrestrukturyzowana z naciskiem na produkcję części zużywających się.

2006 Zwiększenie produkcji do 5000 ton.

2013 Combi Wear Parts zainwestuje w nową efektywną linię produkcyjną, aby zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie na zużywające się części z przemysłu wydobywczego.

2016 Combi Wear Parts wprowadza C-REX, nowy system części zamiennych do koparek i ładowarek w branży budowlanej.

C-REX jest wysokowydajnym rozwiązaniem systemowym, które zapewnia znacznie niższe koszty operacyjne dla użytkowników.

Aby wydłużyć czas działania, zmaksymalizowano długość zębów i udział zużywanego materiału.

Aby obniżyć koszty konserwacji, adaptery zostały również wzmocnione.

C-REX został zaprojektowany z myślą o przyjazności dla użytkownika i ogólnej ekonomicznej niezawodności funkcjonalnej. System posiada unikalny zamek mechaniczny, który znacznie ułatwia montaż i demontaż zębów.

Zamek jest pozbawiony młotka i składa się z tylko jednej luźnej części, kołka blokującego, który może być ponownie użyty przez cały okres eksploatacji systemu.

Wszystkie zęby są wyposażone w zintegrowany pierścień blokujący, który zapewnia niezawodne działanie. Za pomocą specjalnie zaprojektowanego narzędzia do blokowania można łatwo zablokować i odblokować ząb, po prostu przesuwając pierścień blokujący o ćwierć obrotu.

Cała produkcja C-REX odbywa się w Szwecji, co oznacza stałą wysoką jakość i mniejszy wpływ na środowisko.

Zęby ProClaws zostały zaprojektowane tak, aby zachować maksymalną ostrość przez cały okres ich użytkowania.

System został opracowany, aby skutecznie reagować na siły, na które system jest narażony podczas pracy.Aby uzyskać najlepszą możliwą penetrację, system zębów został zaprojektowany z bardzo niskim profilem.

Zęby ProClaws można łatwo wymieniać bez konieczności uprzedniego zdejmowania osłon. Blokada mechaniczna jest montowana i demontowana od górnej strony, co jest dużą zaletą w przypadku wargi z osłonami.

Aby utrzymać optymalną produktywność w pracy, system ProClaws ma wskaźniki zużycia zarówno na zębach, jak i adapterach. Po użyciu zęba przez optymalny czas wskaźnik zużycia pokazuje, kiedy należy wymienić ząb. Adaptery mają również wskaźniki zużycia, aby zapobiec złamaniu.

   Skontaktuj się ze specjalistą!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Skontaktuje się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.
Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, pomogą wybrać odpowiedni produkt.

mapka-dojazdowa

Scapol sp. z o.o.
Malewo 7 | 99-314 Krzyżanów
tel. / fax: +48 24 356 20 20
biuro@scapol.com.pl

Zostaw wiadomość