Osprzęt do maszyn budowlanych Łyżki, Lemiesze, Zęby, Śruby

 

Firma SCAPOL Sp. z o.o. jest Oficjalnym Przedstawicielem na polskim rynku austriackiej firmy Fuhrmann producenta najwyższej jakości łyżek do ładowarek kołowych. Firma Fuhrmann od 1994 roku projektuje i produkuje łyżki do ładowarek kołowych, które są znane z najwyższej jakości i doceniane przez największych światowych producentów maszyn budowlanych do których dostarczamy łyżki Fuhrmann jako oryginalny osprzęt również na pierwszy montaż. Jakość produktów potwierdza długoletnia współpraca z firmą VOLVO do której dostarczaliśmy na pierwszy montaż łyżki standardowe, do ciężkiego materiału skalnego oraz do wysokiego wysypu do modeli od L45 do L350 bezpośrednio do fabryki Volvo w Szwecji oraz do generalnych importerów i sieci dealerskich.

Jesteśmy również Dystrybutorem stali trudnościeralnej szwedzkiej firmy BOROX International AB. Jest to najlepszy w Europie dostawca elementów trudnościeralnych do budowy oraz serwisu maszyn budowlanych. Firma BOROX produkuje m. in.: gotowe do zamontowania lemiesze z otworami, płyty między-zębne, płyty ślizgowe, lemiesze do wspawania, okładziny ścierne.

Materiał BOROX jest to stal z dodatkiem Boru o wyjątkowej odporności na ścieranie i twardości 500HB. W procesie produkcyjnym arkusze przed hartowaniem zostają pocięte na gotowe lemiesze do maszyny. Fazy są wykonywane przez walcowanie a otwory są wiercone zgodnie ze specyfikacją techniczną danej maszyny. Tak przygotowane lemiesze są hartowane na końcu procesu produkcyjnego co gwarantuje twardość 500HB w każdym miejscu lemiesza.

 

Co wyróżnia oferowane przez Naszą Firmę lemiesze wśród innych dostawców : Wszystkie produkty są zawsze hartowane po obróbce mechanicznej !

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów nawiązaliśmy współpracę ze Szwedzkim producentem zębów Firmą Combi Wear Parts która produkuje zęby do ładowarek kołowych oraz koparek. Na rynku Europejskim firma znana była z systemu zębowego BOFORS który po dziś dzień można spotkać w maszynach budowlanych

Aktualnie najnowszy system jaki oferuje firma Combi Wear Parts to C-Rex dla mniejszych maszyn oraz Pro-Claws dla maszyn powyżej 50Ton.

   Skontaktuj się ze specjalistą!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Skontaktuje się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.
Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, pomogą wybrać odpowiedni produkt.

mapka-dojazdowa

Scapol sp. z o.o.
Malewo 7 | 99-314 Krzyżanów
tel. / fax: +48 24 356 20 20
biuro@scapol.com.pl

Zostaw wiadomość