Lemiesze Przykręcane

Lemiesz do łyżek - spawane, przykręcane

Lemiesze do łyżek ze stali trudnościeralnej BOROX dzielą się na dwie grupy: lemiesze przykręcane i lemiesze spawane. Osprzęt wykorzystywany jest przy łyżkach w ładowarkach kołowych, koparko-ładowarkach, spycharkach, równiarkach oraz koparkach.

Lemiesze produkowane są jako jednoczęściowe, dwuczęściowe a zazwyczaj jako trzy/cztero-częściowe, które montuje się do lemiesza bazowego za pomocą śrub lemieszowych z podsadzeniem kwadratowym. Produkujemy lemiesze z pogłębianymi otworami pod śruby, aby przedłużyć żywotność lemiesza przykręcanego.

Docinamy lemiesze pod każdy wymiar podany przez Klienta, możemy przygotować lemiesze dopasowane do maszyn Komatsu, Volvo, Caterpillar.

Lemiesze do łyżek

Produkowane lemiesze do łyżek z otworami są odwracalne, co oznacza że można maksymalnie wydłużyć żywotność lemieszy. W przypadku sprzętu specjalistycznego nie ma miejsca na niedociągnięcia i nieprzewidziane awarie, dlatego zachęcamy do składania zamówień i korzystania z asortymentu od najlepszych producentów na rynku. Nasze lemiesze wykonujemy wyłącznie ze stali najwyższej jakości HB 500, która sprawdza się w maszynach od wielu lat.

Standardowo są produkowane o wymiarach: grubości od 16-40 mm i szerokości od 150-400 mm.

Dzięki temu że firma BOROX w większości produkuje lemiesze na montaż fabryczny znamy większość lemieszy po numerach seryjnych.
Oczywiście w przypadku nietypowych rozmiarów lemiesze są wyceniane indywidualnie i produkowane na podstawie dostarczonych dokumentów.

Pełna oferta lemieszy jednostronnie oraz dwustronnie fazowanych znajduje się na naszym sklepie internetowym – dokonaj zakupu online lub zapytaj o cenę naszych specjalistów.

W celu złożenia zamówienia zapraszam do kontaktu ze specjalistą lub przez konfigurator lemieszy.

   Skontaktuj się ze specjalistą!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Skontaktuje się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.
Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, pomogą wybrać odpowiedni produkt.

mapka-dojazdowa

Scapol sp. z o.o.
Malewo 7 | 99-314 Krzyżanów
tel. / fax: +48 24 356 20 20
biuro@scapol.com.pl

Zostaw wiadomość